Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

Data publikacji: 2024-05-08
Wygasa: 2024-08-31
  • Miejsce: poznański, Złotniki, Wielkopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
Publiczne Przedszkole AKADEMOS w Złotnikach zatrudni od zaraz nauczyciela wspomagającego w zakresie pedagogiki specjalnej do pracy z dzieckiem autystycznym.

Zakres obowiązków:
Prowadzenie terapii dla dziecka z orzeczeniem, współpraca z nauczycielami, rodzicami.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
ewa.kubiak@akademosprzedszkole.pl
Nazwa placówki: PUBLICZNE PRZEDSZKOLE "AKADEMOS" W ZŁOTNIKACH
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami
Liczba godzin (w tygodniu): 40
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Logopeda
    Konin (Wielkopolskie) Wakat 5
    Opis oferty pracy:Przedszkole poszukuje nauczyciela logopedyWymagania:wykształcenie kierunkowe, doświadczenie w pracy z dziećmi, otwartość, komunikatywnośćZakres obowiązków:wykonywanie obowiązków logopedy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa ośw...
  • Psycholog
    Jabłkowo (Wielkopolskie) Wakat 17
    Opis oferty pracy:Zatrudnimy psychologa w szkole podstawowej w wymiarze 17 godzin tygodniowoWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:sekretariat@stowarzyszenietecza.plW razie pytań zapraszamy do kontaktu:telefon 691478843
  • Pedagog specjalny
    Jabłkowo (Wielkopolskie) Wakat 30
    Opis oferty pracy:Praca z uczniami Szkoły PodstawowejWymagania:Wykształcenie wyższeZakres obowiązków:Praca pedagoga specjalnego w placówkach Szkoły Podstawowej w JabłkowieWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:sekretariat@stowarzys...