Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

Data publikacji: 2024-05-09
Wygasa: 2024-06-15
  • Miejsce: m. Wrocław, Wrocław-Śródmieście, Dolnośląskie, Polska
Opis oferty pracy:
POSZUKUJEMY OSÓB:
• z wykształceniem wyższym kierunkowym;
• radosnych i zaangażowanych;
• nastawionych na podnoszenie swoich kwalifikacji;
• komunikatywnych, otwartych i pewnych siebie;
• dla których wartości chrześcijańskie stanowią centrum życia;

Wymagania:
- przygotowanie merytoryczne i wykształcenie kierunkowe;
- uprawnienia pedagogiczne;
- pasja i zaangażowanie;
- sumienność i odpowiedzialność;
- dobra organizacja pracy;

Zakres obowiązków:
- prowadzenie wspólnie z innymi nauczycielami zajęć edukacyjnych oraz realizowanie wspólnie wraz z nimi zintegrowanych działań i zajęć określonych w indywidualnym programie edukacyjno-terapeutycznym;
- prowadzenie zajęć terapeutycznych i rewalidacyjnych zgodnie z posiadanymi kwalifikacjami.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres kontakt@bonum.edu.pl

kontakt@bonum.edu.pl
tel. 695 787 313
Nazwa placówki: KATOLICKI ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami