nauczyciel współorganizujący kształcenie

Data publikacji: 2024-03-21
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: wejherowski, Linia, Pomorskie, Polska
Nauczyciel organizuje kształcenie, wychowanie i opiekę dzieci niepełnosprawnych, niedostosowanych społecznie i zagrożonych niedostosowaniem społecznym w przedszkolu, dbając, aby uczniowie nabyli wiedzę i umiejętności określone w podstawach programowych kształcenia ogólnego. Jego zadaniem jest rozbudzanie wszechstronnego rozwoju dziecka.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe z zakresu pedagogiki specjalnej. Edukacja i terapia osób z zaburzeniem ze spektrum autyzmu.

Zakres obowiązków:
Nauczyciel współorganizujący kształcenie.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@splinia.pl

586768513
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W LINI
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel współorganizujący kształcenie