nauczyciel wspomagający

Data publikacji: 2024-04-22
Wygasa: 2024-08-18
  • Miejsce: m. st. Warszawa, Wola, Mazowieckie, Polska
Opis oferty pracy:
Szkoła Podstawowa poszukuje nauczyciela wspomagającego

Wymagania:
wykształcenie licencjackie lub magisterskie - pedagogika specjalna

Zakres obowiązków:
pomoc w kształceniu dziecka z orzeczeniem

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sp238@eduwarszawa.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
22 8367942
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 238 IM. CHRISTO BOTEWA
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel wspomagający
Liczba godzin (w tygodniu): 20
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Religia
    Marki (Mazowieckie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 im. Stefana Roweckiego " Grota" w Markach, zatrudni nauczyciela religii w pełnym wymiarze 18/18. CV proszę przesyłać na adres sp4@marki.pl. tel. 22 100 23 08W razie pytań zapraszamy do kontaktu:Szkoł...
  • Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
    Otwock (Mazowieckie) Zastępstwo 19
    Opis oferty pracy:Prowadzenie zajęć edukacji wczesnoszkolnej w klasie 1. Możliwe ewentualne zwiększenie godzin w zależności od posiadanych dodatkowych uprawnień.Wymagania:Wykształcenie wyższe w zakresie edukacji wczesnoszkolnej Kwalifikacje pedagogic...
  • Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
    Pionki (Mazowieckie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej w szkole podstawowej specjalnej.Wymagania:Ukończone studia magisterskie w zakresie edukacji wczesnoszkolnej oraz studia podyplomowe w zakresie oligofrenopedagogikiZakres obowiązków:Prowadzenie zaj...