Nauczyciel wych. przedszkolnego

Data publikacji: 2024-02-27
Wygasa: 2024-04-30
  • Miejsce: pruszkowski, Raszyn, Mazowieckie, Polska
Dyrektor przedszkola zatrudni nauczyciela wychowania przedszkolnego. Bardzo dobre warunki pracy i płacy.
Wspierający dyrektor oraz zespół nauczycieli nastawiony na wspólpracę i współdziałanie.

Wymagania:
wykształcenie wyższe kierunkowe z pp
studenci 5 roku kierunków pedagogicznych

Zakres obowiązków:
zakres obowiązków zgodny z wykonywaną pracą

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Nr 1 "Pod Topolą"
05-090 Raszyn, u. Pruszkowska 21 c

dyrektor@przedszkoletopola.pl
sekretariat@przedszkoletopola.pl
tel: 22 498 14 06
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 1 "POD TOPOLĄ"
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel wych. przedszkolnego