nauczyciel wychowania do życia w rodzinie

Data publikacji: 2023-12-14
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: gryfiński, Gryfino, Zachodniopomorskie, Polska
Opis oferty pracy:
Wychowanie do życia w rodzinie w klasach IV - VIII

Wymagania:
Przygotowanie pedagogiczne, kwalifikacje do nauczania wychowania do życia w rodzinie

Zakres obowiązków:

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariatsp1gryfino@wp.pl

914162521
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. MARII DĄBROWSKIEJ W GRYFINIE
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel wychowania do życia w rodzinie
Liczba godzin (w tygodniu): 4