Nauczyciel wychowania do zycia w rodzinie

Data publikacji: 2024-04-03
Wygasa: 2024-07-10
  • Miejsce: gliwicki, Knurów, Śląskie, Polska
Opis oferty pracy:
Poszukiwany nauczyciel wychowania do życia w rodzinie.

Wymagania:
Wymagania obligatoryjne:
- oligofrenopedagogika

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęć z wychowania o życia w rodzinie.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
zssknurow@powiatgliwicki.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
322352022
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH W KNUROWIE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel wychowania do zycia w rodzinie
Liczba godzin (w tygodniu): 3
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • nauczyciel języka polskiego
    Gostyń (Śląskie) Wakat 10
    Opis oferty pracy:wymagane kwalifikacje do zajmowanego stanowiskaWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:email: szkola.gostyn@wyry.plW razie pytań zapraszamy do kontaktu:tel. 32 218 76 00
  • nauczyciel jezyka angielskiego
    Dąbrowa Górnicza (Śląskie) Wakat 9
    Opis oferty pracy:Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 26 z Oddziałami Przedszkolnymi im. M. Konopnickiej w Dąbrowie Górniczej zatrudni od września nauczyciela języka angielskiego w wymiarze 9/18.Wymagania:wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogiczny...
  • nauczyciel jezyka niemieckiego
    Dąbrowa Górnicza (Śląskie) Wakat 4
    Opis oferty pracy:Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 26 z Oddziałami Przedszkolnymi im. M. Konopnickiej w Dąbrowie Górniczej zatrudni nauczyciela języka niemieckiego w wymiarze 4/18.Wymagania:wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznymWymagane do...