Nauczyciel wychowania do życia w rodzinie

Data publikacji: 2024-04-04
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: wielicki, Podstolice, Małopolskie, Polska
Umowa o pracę w wymiarze 0, 1 etatu na czas nieokreślony z możliwością dodatkowego zatrudnienia na stanowisku wychowawcy świetlicy (1 etat).

Wymagania:
Posiadanie kwalifikacji określonych w par. 3 rozporządzenia MEiN z dnia 14 września 2023 r.
w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli (Dz. U. z 2023 poz. 2102).

Zakres obowiązków:
Realizacja zajęć dydaktyczno - wychowawczych w kl. 4-8;
dostępność w szkole w celu prowadzenia konsultacji dla uczniów i rodziców w wymiarze wskazanym przez dyrektora szkoły;
realizacja zadań wynikających z udzielanej uczniom pomocy psychologiczno – pedagogicznej oraz innych, zawartych w Statucie i w koncepcji pracy szkoły.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sppodstolice@op.pl

e-mail: sppodstolice@op.pl
tel: 12 451 81 59
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW.KINGI W PODSTOLICACH
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel wychowania do życia w rodzinie
Liczba godzin (w tygodniu): 2