nauczyciel wychowania do zycia w rodzinie

Data publikacji: 2024-04-24
Wygasa: 2024-08-09
  • Miejsce: m. Piotrków Trybunalski, Piotrków Trybunalski, Łódzkie, Polska
Opis oferty pracy:
nauczyciel wychowania do życia w rodzinie

Wymagania:
wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowanie pedagogicznym, kwalifikacje do zajmowania stanowiska wychowania do życia w rodzinie

Zakres obowiązków:
nauczyciel

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
ul.Stefana Żeromskiego 11; 97-300 Piotrków Trybunalski

tel.44 732 38 07
Nazwa placówki: II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel wychowania do zycia w rodzinie
Liczba godzin (w tygodniu): 7