nauczyciel wychowania do życia w rodzinie

Data publikacji: 2024-05-06
Wygasa: 2024-07-31
  • Miejsce: oleski, Bodzanowice, Opolskie, Polska
nauczyciel wychowania do życia w rodzinie, po 14 godzin rocznie w klasie 4,5,6,7,8

Wymagania:
dyplom ukończenia studiów magisterskich lub podyplomowych w zakresie wychowania do życia w rodzinie

Zakres obowiązków:
poi 14 godzin rocznie w poszczególnych klasach : 4, 5, 6, 7, 8

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
ul. Szkolna 1, 46-312 Bodzanowice lub adres e-mail: psp.bodzanowice@vp.pl

606651424
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W BODZANOWICACH
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel wychowania do życia w rodzinie
Liczba godzin (w tygodniu): 2