nauczyciel wychowania fizycznego

Data publikacji: 2024-03-11
Wygasa: 2024-04-28
  • Miejsce: sandomierski, Daromin, Świętokrzyskie, Polska
Opis oferty pracy:
Prowadzenie zajęć wychowania fizycznego w kl 1-8

Wymagania:
Wykształcenie wyższe, kwalifikacje do prowadzenia zajęć wychowania fizycznego

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęć wychowania fizycznego w klasach 1-3 szkoły podstawowej

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
spdaromin1@op.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
505094265
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA W DAROMINIE
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel wychowania fizycznego
Liczba godzin (w tygodniu): 26
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • nauczyciel edukacji przedszkolnej
    Nida (Świętokrzyskie) Wakat 35
    Opis oferty pracy:Zespół Szkolno-Przedszkolny zatrudni nauczyciela edukacji przedszkolnej.Wymagania:Wykształcenie kierunkoweWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:szkolawnidzie@interia.euW razie pytań zapraszamy do kontaktu:numer k...
  • nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
    Nida (Świętokrzyskie) Wakat 30
    Opis oferty pracy:Zespół Szkolno-Przedszkolny w Nidzie zatrudni nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej do klasy I.Wymagania:Wykształcenie kierunoweWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:szkolawnidzie@interia.euW razie pytań zapraszam...
  • Pedagog specjalny
    Kielce (Świętokrzyskie) Wakat 8
    Opis oferty pracy:Praca w szkole podstawowej.Wymagania:Wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym - kwalifikacje uprawniające do zajmowania stanowiska pedagoga specjalnego w szkole podstawowej. Szczegóły w rozporządzeniu Ministra Edukacji i ...