nauczyciel wychowania fizycznego

Data publikacji: 2024-03-25
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: wołowski, Wołów, Dolnośląskie, Polska
Zatrudnimy nauczyciela wychowania fizycznego do pracy z młodzieżą w technikum w kl. I-V.
Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-15.00.

Wymagania:
Wykształcenie kierunkowe zgodne z potrzebami kadrowymi szkoły oraz kwalifikacje pedagogiczne. Mile widziane uprawnienia do nauczania innych przedmiotów.

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęć z wychowania fizycznego w klasach technikum, ewentualne zajęcia w ramach SKS, przeprowadzanie testów sprawnościowych młodzieży oraz udział z młodzieżą w zawodach sportowych

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
ckziu@ckziu-wolow.pl

71/3892669 - sekretariat
71/3892796 - kadry
Nazwa placówki: CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO W WOŁOWIE
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel wychowania fizycznego