Nauczyciel wychowania fizycznego

Data publikacji: 2024-04-19
Wygasa: 2024-06-21
  • Miejsce: piaseczyński, Zalesie Górne, Mazowieckie, Polska
Opis oferty pracy:
Dyrektor szkoły zatrudni nauczyciela wychowania fizycznego.

Wymagania:
Posiadanie kwalifikacji niezbędnych do zatrudnienia w szkole podstawowej.

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęć wychowania fizycznego oraz obowiązki wynikające z KN i Prawa Oświatowego.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@spzalesiegorne.pl

227565217
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WSPÓLNEJ EUROPY W ZALESIU GÓRNYM
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel wychowania fizycznego