Nauczyciel wychowania przedszkolnego w Przedszkolu JCI

Data publikacji: 2024-08-19
Wygasa: 2024-09-19
  • Miejsce: Kraków, Kraków, Małopolskie, Poland
PRZEDSZKOLE Jagiellońskie Centrum Innowacji Sp. z o.o.

Twój zakres obowiązków
o Zapewnienie opieki nad dziećmi w grupie przedszkolnej.
o Prowadzenie zajęć edukacyjnych.
o Prowadzenie dokumentacji przedszkolnej.
o Kontakt z rodzicami.

Nasze wymagania:
o Wykształcenie wyższe pedagogiczne (kierunki: pedagogika przedszkolna lub wczesnoszkolna).
o Posiadanie udokumentowanego przygotowania pedagogicznego.
o Komunikatywność, kreatywność, empatia.
o Umiejętność rozwiązywania dziecięcych problemów.
o Wyczulenie na potrzeby dziecka oraz poczucie humoru.
Mile widziane:
o Komunikatywna znajomości języka angielskiego.

Oferujemy:
o Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
o Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie.
o Pracę na cały etat.
o Elastyczny czas pracy.
o Pracę w międzykulturowym gronie.
o Pracę w młodym zgranym i wysoko wykwalifikowanym zespole nauczycieli oraz specjalistów.
o Możliwość realnego wpływu na kształtowanie procesu edukacji w naszej placówce.
o Wsparcie dydaktyczno-merytoryczne.
o Doskonalenie zawodowe i ciągłe podnoszenie kwalifikacji (dofinansowanie szkoleń).
o Przyjazną, twórczą i swobodną atmosferę w miejscu pracy.
o Przedszkole usytuowane jest w pobliżu Campusu 600-lecia w nowoczesnych obiektach Life Science Parku.

Benefity: Ubezpieczenie na życie, karta Multisport, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie nauki języka angielskiego, finasowanie szkoleń i kursów, zniżki na usługi w Centrum Badań Klinicznych JCI, spotkania integracyjne, siłownia i sauna w siedzibie firmy, kawa i herbata, dopłata do posiłków w Bistro JCI.

Szczegóły oferty na naszej stronie w zakładce KARIERA.
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE Jagiellońskie Centrum Innowacji Sp. z o.o.
Przedmiot/Stanowisko: Wychowanie przedszkolne
Znajomość jezyków: polski
Staż (w latach): 0