Nauczyciel wychowania przedszkolnego z kwalif. do j.angielskiego

Data publikacji: 2024-03-07
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: śremski, Śrem, Wielkopolskie, Polska
Nauczyciel wychowania przedszkolnego z kwalifikacjami do j. angielskiego

Wymagania:
Pełne kwalifikacje z przygotowaniem pedagogicznym.

Zakres obowiązków:
Praca z dziećmi w wieku przedszkolnym.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@p7.srem.pl

612836152
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE NR 7 "JANKA WĘDROWNICZKA" W ŚREMIE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel wychowania przedszkolnego z kwalif. do j.angielskiego
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo