nauczyciel wychowania przedszkolnego

Data publikacji: 2024-02-07
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: m. Łódź, Łódź-Bałuty, Łódzkie, Polska
Przedszkole poszukuje nauczyciela do pracy z dziećmi w wieku 3-5 lat. Oferujemy stabilne zatrudnienie, możliwości rozwoju.

Wymagania:
Nauczyciel powinien posiadać kierunkowe wykształcenie wyższe wraz z przygotowaniem pedagogicznym (akceptowane kierunki to wychowanie przedszkolne, pedagogika wczesnoszkolna).
Nauczyciel powinien wyróżniać się umiejętnością nawiązywania kontaktów z dziećmi oraz posiadać cechy takie jak uczynność, cierpliwość, łagodność, punktualność, wrażliwość, kreatywność, empatia, odpowiedzialność i pozytywne nastawienie.

Zakres obowiązków:
Nauczyciel wychowania przedszkolnego jest odpowiedzialny za sprawowanie opieki nad małymi dziećmi w wieku 3-6 lat. Do jego obowiązków należy realizowanie treści podstawy programowej wychowania przedszkolnego.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
dr Władysława Biegańskiego 9, 91-473 Łódź

501447135
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 45
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel wychowania przedszkolnego