Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Data publikacji: 2024-02-14
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: krakowski, Świątniki Górne, Małopolskie, Polska
Umowa na zastępstwo na cały rok szkolny 2024/2025, od 1 września 2024 - 31 sierpnia 2025. Praca po 5 godzin dziennie.

Wymagania:
wykształcenie kierunkowe, mile widziane dodatkowe kwalifikacje np język angielski.

Zakres obowiązków:
wg Karty Nauczyciela

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
przedszkole1@swiatniki-gorne.pl

505 100 337
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 1
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel wychowania przedszkolnego
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo