nauczyciel wychowania przedszkolnego

Data publikacji: 2024-01-08
Wygasa: 2024-06-28
  • Miejsce: m. st. Warszawa, Wawer, Mazowieckie, Polska
Praca na stanowisku nauczyciela wychowania przedszkolnego w oddziale przedszkolnym 6-latków w Szkole Podstawowej nr 404

Wymagania:
mgr z pp

Zakres obowiązków:
Obowiązki nauczyciela wychowania przedszkolnego w oddziale przedszkolnym 6-latków

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sp404@eduwarszawa.pl

22 277 10 41
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 404 IM. WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel wychowania przedszkolnego
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo