NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

Data publikacji: 2024-02-07
Wygasa: 2024-08-31
  • Miejsce: wejherowski, Rumia, Pomorskie, Polska
Dyrektor Przedszkola pod Topolą w Rumi zatrudni nauczyciela wychowania przedszkolnego. Praca z dziećmi w grupach w wieku od 3 do 6 roku życia.

Wymagania:
Wymagania na stanowisko nauczyciela wychowania przedszkolnego:
1. Wykształcenie zgodne z § 4 Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 14 września 2023 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli (Dz.U. 2023 poz. 2102), na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna.
2. Spełnianie warunków zdrowotnych niezbędnych do wykonywania zawodu.
3. Ciepłe i serdeczne podejście do dzieci o różnorodnych potrzebach edukacyjnych.
4. Uczciwość i sumienność w wypełnianiu obowiązków – przestrzeganie regulaminów i procedur przyjętych w przedszkolu.
5. Niekaralność.

Zakres obowiązków:
Obowiązki nauczyciela obejmują:
1. Prowadzenie pracy wychowawczej, dydaktycznej i opiekuńczej zgodnie z podstawą programową wychowania przedszkolnego – realizacja przyjętych programów;
2. Realizacja zadań przyjętych w Rocznym planie pracy przedszkola (m.in. realizacja projektów, konkursów, uroczystości);
3. Prowadzenie współpracy z rodzicami
4. Prowadzenie obserwacji pedagogicznych/ diagnozy pedagogicznej;
Prowadzenie wymaganej dokumentacji.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
pptopola@o2.pl

poczta e mail: pptopola@o2.pl
tel. 58 6710818
dyrektor przedszkola: mgr Katarzyna Krzebietke
wicedyrektor przedszkola: Aleksandra Plińska
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE POD TOPOLĄ
Przedmiot/Stanowisko: NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo