Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Data publikacji: 2024-01-16
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: m. Gliwice, Gliwice, Śląskie, Polska
Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr5 w Gliwicach poszukuje osoby na stanowisko Nauczyciela wychowania przedszkolnego w Przedszkolu Miejskim nr.5 "Tęcza".

Wymagania:
- studia magisterskie/licencjackie z uprawnieniami pedagogicznymi w zakresie wychowania przedszkolnego,
-przygotowanie pedagogiczne,
-zaangażowanie, wyrozumiałość, empatia i cierpliwość,
-chęć do pracy z dziećmi przedszkolnymi, w tym z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

Zakres obowiązków:
Zakres obowiązków obejmuje:
-współprowadzenie grupy wiekowej.
-prowadzenie dokumentacji przedszkolnej oraz dziennika elektronicznego,
- realizacja działań zgodnie z obowiązującymi dokumentami na placówce,
-bieżący kontakt z rodzicami.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@zsp5.gliwice.eu

Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 5 W GLIWICACH
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel wychowania przedszkolnego