nauczyciel wychowania przedszkolnego

Data publikacji: 2024-02-07
Wygasa: 2024-04-30
  • Miejsce: m. Elbląg, Elbląg, Warmińsko-Mazurskie, Polska
Opis oferty pracy:
Dyrektor Przedszkola Nr 33 poszukuje nauczyciela wychowania przedszkolnego

Wymagania:
Nauczyciel wychowania przedszkolnego z przygotowaniem pedagogicznym

Zakres obowiązków:
praca z dziećmi

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
przedszkole33@elblag.eu

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
55 6258191/92
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE NR 33 W ELBLĄGU
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel wychowania przedszkolnego
Liczba godzin (w tygodniu): 25
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO
    Żurawiec (Warmińsko-Mazurskie) Zastępstwo 25
    Opis oferty pracy:ZATRUDNIENIE NAUCZYCIELA WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO W OBECNYM ROK SZKOLNYM, UMOWA DO DNIA 21 CZERWCA 2024 R. W PEŁNYM WYMIARZE ZATRUDNIENIA, UMOWA NA ZASTĘPSTWO. MOŻLIWOŚĆ ZATRUDNIENIA OD WRZEŚNIA 2024 R.Wymagania:WYKSZTAŁCENIE WYŻSZ...
  • Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
    Elgnowo (Warmińsko-Mazurskie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnejW razie pytań zapraszamy do kontaktu:513451644
  • nauczyciel techniki
    Szczytno (Warmińsko-Mazurskie) Wakat 8
    Opis oferty pracy:Technika w klasach 4-6Wymagania:Uprawnienia do nauczania przedmiotuZakres obowiązków:Nauczyciel technikiWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:sekretariat@sp6.miastoszczytno.plW razie pytań zapraszamy do kontaktu:...