Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Data publikacji: 2023-12-22
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: międzychodzki, Międzychód, Wielkopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Wymagania:
pełne kwalifikacje z przygotowaniem pedagogicznym

Zakres obowiązków:
praca z dziećmi w wieku przedszkolnym

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Daszyńskiego 21 lub zp2.dyrektor@oswiata-miedzychod.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
95 748 37 68
Nazwa placówki: ZESPÓŁ PRZEDSZKOLI NR 2 W MIĘDZYCHODZIE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel wychowania przedszkolnego
Liczba godzin (w tygodniu): 25
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Nauczyciel wychowania przedszkolnego
    Międzychód (Wielkopolskie) Zastępstwo 25
    Opis oferty pracy:Nauczyciel wychowania przedszkolnegoWymagania:pełne kwalifikacje z przygotowaniem pedagogicznymZakres obowiązków:praca z dziećmi w wieku przedszkolnymWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:Daszyńskiego 21 lub zp2....
  • nauczyciel gimnastyki korekcyjnej
    Wolsztyn (Wielkopolskie) Zastępstwo 4
    Opis oferty pracy:prowadzenie zajęć rewalidacyjnych z gimnastyki korekcyjnejWymagania:wykształcenie wyższe magisterskie z pp w zakresie oligofrenopedagogiki z dodatkowymi kwalifikacjami z zakresu gimnastyki korekcyjnej
  • nauczyciel przyrody
    Wolsztyn (Wielkopolskie) Zastępstwo 2
    Opis oferty pracy:prowadzenie zajęć lekcyjnych z przyrodyWymagania:wykształcenie wyższe magisterskie z pp w zakresie przyrody z dodatkowymi kwalifikacjami w zakresie oligofrenopedagogiki