nauczyciel wychowania przedszkolnego

Data publikacji: 2024-02-29
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: m. Łódź, Łódź-Widzew, Łódzkie, Polska
Opis oferty pracy:
stanowisko nauczyciela wychowania przedszkolnego

Wymagania:
Posiadanie kwalifikacji do pracy na stanowisku nauczyciela wychowania przedszkolnego zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 14 września 2023 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli (Dz.U. 2023 poz.2102)

Zakres obowiązków:
Obowiązki wynikające z ustawy Karta Nauczyciela i Ustawy Prawo Oświatowe

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
kontakt@pm227.elodz.edu.pl

42 672 33 00
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 5
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel wychowania przedszkolnego