Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Data publikacji: 2024-03-05
Wygasa: 2024-08-31
  • Miejsce: słubicki, Słubice, Lubuskie, Polska
Zatrudnię nauczyciela wychowania przedszkolnego w pełnym wymiarze godzin z możliwością prowadzenia zajęć dodatkowych, w zależności od posiadanych kwalifikacji np. z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej.

Wymagania:
Kwalifikacje do zajmowania stanowiska nauczyciela wychowania przedszkolnego.

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęć zgodnie z programem wychowania przedszkolnego.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariatps1@edukacja.slubice.pl lub dyrektorps1@edukacja.slubice.pl

+48 957582312
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 1 "JARZĘBINKA" W SŁUBICACH
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel wychowania przedszkolnego