nauczyciel wychowania przedszkolnego

Data publikacji: 2024-03-05
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: otwocki, Józefów, Mazowieckie, Polska
Przedszkole zatrudni 2 nauczycieli wychowania przedszkolnego

Wymagania:
wykształcenie wyższe ze specjalnością pedagogika przedszkolna

Zakres obowiązków:
wykonywanie statutowych zadań nauczyciela w godzinach pracy przedszkola - 7.00-17.30- praca zmienna -5/6 godz. dziennie,

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
przedzkole.willa@gmail.com

501 016 061
Nazwa placówki: PUBLICZNE PRZEDSZKOLE "WILLA JAKUBÓWKA"
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel wychowania przedszkolnego