Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego

Data publikacji: 2024-03-06
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: m. st. Warszawa, Ursus, Mazowieckie, Polska
Publiczne Przedszkole zatrudni Nauczyciela wychowania przedszkolnego który uzupełni nasz zespół.
Możliwość podjęcia pracy od zaraz.

Wymagania:
Wymagane kwalifikacje dla Nauczycieli wychowania przedszkolnego tj. ukończone studia pedagogiczne na kierunku edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna.

Zakres obowiązków:
Opieka nad dziećmi w wieku przedszkolnym, grupy 20 osobowe, na każdej grupie poza nauczycielem asystent nauczyciela.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
dyrektor.k.kupisz@gmail.com
dyrektor.s.godlewska@gmail.com

601 264 634
Nazwa placówki: PUBLICZNE PRZEDSZKOLE KLUB MALUCHA SIÓDME NIEBO
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego