nauczyciel wychowania przedszkolnego

Data publikacji: 2024-03-07
Wygasa: 2024-08-20
  • Miejsce: mrągowski, Boże, Warmińsko-Mazurskie, Polska
Opis oferty pracy:
Zatrudnienie na stanowisku nauczyciela wychowania przedszkolnego

Wymagania:
wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym

Zakres obowiązków:
zajęcia w oddziale przedszkolnym

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Szkoła Podstawowa w Bożem
Boże 18
11-700 Mrągowo

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
89 742 32 92
szkolaboze@op.pl
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA W BOŻEM
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel wychowania przedszkolnego
Liczba godzin (w tygodniu): 25
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Nauczyciel języka polskiego
    Szkotowo (Warmińsko-Mazurskie) Wakat 20
    Opis oferty pracy:nauczanie języka polskiego w klasach 4-8, pełnienie dyżurówWymagania:wykształcenie kierunkowe wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznymZakres obowiązków:nauczyciel języka polskiegoWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy prze...
  • Tyflopedagog
    Pisanica (Warmińsko-Mazurskie) Wakat 2
    Opis oferty pracy:Oferta dotyczy pracy w wymiarze 2h tygodniowo z uczniem niedowidzącymWymagania:Kwalifikacje do zajmowania stanowiska nauczyciela tyflopedagoga w szkołach podstawowych, przygotowanie pedagogiczne.W razie pytań zapraszamy do kontaktu:...
  • Nauczyciel wychowania przedszkolnego
    Lubawa (Warmińsko-Mazurskie) Zastępstwo 25
    Opis oferty pracy:Nauczyciel wychowania przedszkolnegoWymagania:Dyplom ukończenia studiów oraz przygotowanie pedagogiczne.Zakres obowiązków:Obowiązki nauczyciela wychowawcy pracującego z dziećmi w wieku 3-6 latWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy p...