nauczyciel wychowania przedszkolnego

Data publikacji: 2024-03-12
Wygasa: 2024-06-21
  • Miejsce: krakowski, Łuczyce, Małopolskie, Polska
Praca z dziećmi w oddziale przedszkolnym w grupie 4,5-latków, realizacja podstawy programowej, wsparcie rodziców, aktywny udział w życiu szkoły.

Wymagania:
dyplom studiów wyższych (licencjackich/magisterskich) na kierunku Pedagogika przedszkolna

Zakres obowiązków:
realizacja podstawy programowej, organizacja wydarzeń przedszkolnych, czuwanie nad bezpieczeństwem dzieci, prowadzenie zajęć, prowadzenie dokumentacji szkolnej, nauka umiejętności potrzebnych na późniejszych etapach edukacji, zapewnienie dobrych warunków pobytu w placówce, konsultacje z rodzicami, współpraca z dyrektorem oddziału przedszkolnego i innymi pracownikami, prowadzenie obserwacji pedagogicznych, planowanie i realizacja rozwoju zawodowego.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
spluczyce@op.pl

email: spluczyce@op.pl
tel: 798338934, 123871601
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W ŁUCZYCACH
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel wychowania przedszkolnego
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo