Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Data publikacji: 2024-03-12
Wygasa: 2024-08-31
  • Miejsce: m. Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
Dyrektor Publicznego Przedszkola Językowo-muzycznego "START" w Gdańsku zatrudni nauczyciela wychowania przedszkolnego na 1 etat .

Wymagania:
• wykształcenia kierunkowego wraz z przygotowaniem pedagogicznym (ukończone studia I lub II stopnia z pedagogiki przedszkolnej lub wczesnoszkolnej z przygotowaniem pedagogicznym)

Studia licencjackie w zakresie wychowania przedszkolnego oraz przygotowanie pedagogiczne lub studia na dowolnym kierunku i studia podyplomowe w zakresie wychowania przedszkolnego oraz przygotowanie pedagogiczne

• Spełnianie warunków zdrowotnych niezbędnych do wykonywania zawodu.
• Wysoka kultura osobista
• Łatwość nawiązywania kontaktów zarówno z dziećmi jak i rodzicami
• Uczciwość i sumienność w wypełnianiu obowiązków
• Ciepły i empatyczny kontakt z dziećmi;
• Zapał i energia do pracy, otwartość, kreatywność i zaangażowanie;

Mile widziana osoba z uprawnieniami do nauczania języka angielskiego w przedszkolu lub dobrą znajomością języka angielskiego

Zakres obowiązków:
1. prowadzenie grupy przedszkolnej ,realizowanie programu pracy przedszkola a także dbanie o bezpieczeństwo i zdrowie wychowanków
2.współpraca z rodzicami,
3.współpraca ze specjalistami oraz nauczycielami pracującymi w przedszkolu
4.organizowanie i prowadzenie pracy dydaktyczno-wychowawczej i opiekuńczej

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Prosimy o przesłanie CV na adres : ppstart@wp.pl

Katarzyna Perera tel: 603666968
Nazwa placówki: PUBLICZNE PRZEDSZKOLE JĘZYKOWO-MUZYCZNE START
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel wychowania przedszkolnego