Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Data publikacji: 2024-03-13
Wygasa: 2024-08-31
  • Miejsce: pruszkowski, Piastów, Mazowieckie, Polska
Przedszkole Miejskie Nr 3 poszukuje nauczyciela wychowania przedszkolnego. Zatrudnienie na umowę o pracę. Oferty proszę kierować na adres e-mail: dyrektor@p3piastow.pl
Przedszkole Miejskie Nr 3 poszukuje nauczyciela od zaraz.

Wymagania:
kwalifikacje w zakresie wychowania przedszkolnego.

Zakres obowiązków:
realizacja podstawy programowej, wspieranie rozowju podopiecznych, planowanie i prowadzenie pracy wychowawczo-dydaktycznej, organizacja wydarzeń przedszkolnych, współpraca z zespołem nauczycieli i rodzicami, prowadzenie obserwacji pedagogicznych, dbanie o bezpieczeństwo dzieci

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
dyrektor@p3piastow.pl

+48 537723113
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 3
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel wychowania przedszkolnego