nauczyciel wychowania przedszkolnego

Data publikacji: 2024-03-14
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: m. Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Zatrudnię nauczyciela z pełnymi kwalifikacjami do pracy w przedszkolu na zastępstwo na cały rok szkolny 2024/25 od 01.09.2024 r. Praca w godzinach dopołudniowych lub popołudniowych w zakresie godzin 6:00- 17:00.

Wymagania:
Wykształcenie licencjat lub magisterskie w zakresie wychowania przedszkolnego lub nauczania początkowego lub inne, dające kwalifikacje do pracy w przedszkolu.
Predyspozycje do pracy z dziećmi.

Zakres obowiązków:
1. Realizacja zadań jako opiekun oddziału przedszkolnego.
2.Prowadzenie zajęć, zabaw i innych form pracy z dziećmi przedszkolnymi, dostosowanymi do wieku dzieci.
3.Prowadzenie elektronicznego dziennika grupy i innej dokumentacji obowiązującej w przedszkolu.
4. Prowadzenie obserwacji pedagogicznych i przygotowywanie, prowadzenie teczek PPP oraz prowadzenie bieżącej pracy PPP.
5. Udział w naradach i szkoleniach Rady Pedagogicznej, samodoskonalenie i szkolenia we własnym zakresie.
6. Współpraca z innymi nauczycielami, rodzicami, i środowiskiem.
7. Planowanie pracy własnej, tworzenie dokumentów i ich wypełnianie wg potrzeb i zaleceń dyrektora oraz specjalistów.
8. Wykonywanie innych zadań zleconych przez dyrektora oraz wytyczonych przez Radę Pedagogiczną, ustalonych w Rocznym Planie Pracy Przedszkola.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
e-mail: pm42@cuw.bielsko-biala.pl
lub dostarczając do przedszkola:
Przedszkole nr 42 im. Przyjaciół Przyrody
w Bielsku-Białej
ul.Cieszyńska 383
43-382 Bielsko-Biała

pm42@cuw.bielsko-biala.pl
tel. 33 8182 173
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE NR 42 IM. PRZYJACIÓŁ PRZYRODY W BIELSKU-BIAŁEJ
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel wychowania przedszkolnego
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo