Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Data publikacji: 2024-03-19
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: m. Kraków, Kraków-Podgórze, Małopolskie, Polska
Dyrektor Samorządowego Przedszkola Nr 180 w Krakowie , zatrudni nauczyciela wychowania przedszkolnego na pełen etat. Umowa na zastępstwo od 1 września 2024r. do 31 sierpnia 2025r. z możliwością przedłużenia umowy na czas nieokreślony od nowego roku szkolnego . Zatrudnienie i wynagrodzenie zgodnie z Kartą Nauczyciela.

Wymagania:
Wymagane kwalifikacje do pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym - wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym, oświadczenie o niekaralności.

Zakres obowiązków:
Zgodnie z przepisami Prawa oświatowego w tym Karty Nauczyciela m.in wychowawstwo grupy, prowadzenie dokumentacji, współpraca z rodzicami i specjalistami.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
p180@mjo.krakow.pl

506 100 747
Nazwa placówki: SAMORZĄDOWE PRZEDSZKOLE NR 180 W KRAKOWIE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel wychowania przedszkolnego
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo