Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Data publikacji: 2024-03-21
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: m. Łódź, Łódź-Śródmieście, Łódzkie, Polska
Nauczyciel wychowania przedszkolnego w grupie dzieci 3-4-letnich

Wymagania:
Wykształcenie wyższe ( w tym licencjat), pedagogiczne: kierunek edukacja przedszkolna, wczesnoszkolna.
Łatwość nawiązywania kontaktów z dziećmi, życzliwy stosunek do dzieci.

Zakres obowiązków:
Opieka nad grupą dzieci przedszkolnych. Zapewnienie bezpiecznych, kreatywnych, opartych na szacunku i empatii warunków wspierających wszechstronny rozwój dziecka w przedszkolu.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
kontakt@pm52.elodz.edu.pl

42 678-61-91
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 52
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel wychowania przedszkolnego