nauczyciel wychowania przedszkolnego

Data publikacji: 2024-03-27
Wygasa: 2024-08-30
  • Miejsce: m. Łódź, Łódź-Górna, Łódzkie, Polska
Opis oferty pracy:
Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Wymagania:
Wykształcenie wyższe pedagogiczne - kierunek edukacja przedszkolna

Zakres obowiązków:
-planowanie i realizacja atrakcyjnych zajęć dydaktycznych zgodnych z programem nauczania i Podstawą Programową
- indywidualne podejście do potrzeb rozwojowych każdego dziecka
- tworzenie przyjaznej i bezpiecznej atmosfery w przedszkolu
- współpraca z rodzicami w procesie wychowawczym
- monitorowanie postępów rozwojowych dzieci

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
kontakt@pm131.elodz.edu.pl

42 643 45 50
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 131
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel wychowania przedszkolnego