nauczyciel wychowania przedszkolnego

Data publikacji: 2024-03-28
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: wielicki, Podłęże, Małopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
Poszukujemy nauczyciela wychowania przedszkolnego na cały etat

Wymagania:
Wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym

Zakres obowiązków:
Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
przedszkole@pskingi.eduniepolomice.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
12 2818016
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE IM. ŚW. KINGI W PODŁĘŻU
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel wychowania przedszkolnego
Liczba godzin (w tygodniu): 25
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • nauczyciel matematyki
    Knurów (Małopolskie) Zastępstwo 19
    Opis oferty pracy:Nauczyciel matematyki na zastępstwo- cały rok szkolny 2024/2025Wymagania:Wykształcenie kierunkoweWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:mail szkoły: sekretariat@spknurow.ugnowytarg.plW razie pytań zapraszamy do ko...
  • Nauczyciel języka angielskiego
    Przybysławice (Małopolskie) Zastępstwo 10
    Opis oferty pracy:Praca od 1 września 2024 r. na zastępstwo w charakterze nauczyciela języka angielskiego.Wymagania:Zgodnie z wymaganiami MEiNZakres obowiązków:Obowiązki nauczyciela języka angielskiego.Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać...
  • Oligofrenopedagog
    Ponikiew (Małopolskie) Wakat 22
    Opis oferty pracy:Nauczyciel współorganizujący proces kształcenia w klasie I dla dziecka z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego z uwagi na autyzm.Wymagania:oligofrenopedagogika,Zakres obowiązków:współorganizowanie kształcenie dziecka w spe...