nauczyciel wychowania przedszkolnego

Data publikacji: 2024-03-28
Wygasa: 2024-08-31
  • Miejsce: pruszkowski, Brwinów, Mazowieckie, Polska
Opis oferty pracy:
Nauczyciel wychowania przedszkolnego, praca na cały etat

Wymagania:
Wykształcenie wyższe licencjat lub magister z wychowania przedszkolnego/nauczania początkowego

Zakres obowiązków:
Nauczyciel wychowawca w danej grupie wiekowej

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
lesneprzedszkole@wp.pl

Przedszkole nr 1 w Brwinowie
telefon: 227283158 wew.22 dział kadr
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE NR 1 W BRWINOWIE
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel wychowania przedszkolnego