nauczyciel wychowania przedszkolnego

Data publikacji: 2024-04-02
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: m. st. Warszawa, Ochota, Mazowieckie, Polska
Opis oferty pracy:
Przedszkole Integracyjne nr 404 w Warszawie
ul. Białobrzeska 19 poszukuje do pracy nauczyciela wychowania przedszkolnego w grupie integracyjnej. Praca na pełen etat, od 01 września 2024r. - wakat.

Wymagania:
studia wyższe magisterskie - wychowanie przedszkolne

Zakres obowiązków:
praca w grupie integracyjnej dzieci 5 letnich

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
p404@eduwarszawa.pl

723 555 938
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE INTEGRACYJNE NR 404
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel wychowania przedszkolnego