nauczyciel wychowania przedszkolnego

Data publikacji: 2024-04-03
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: m. Łódź, Łódź-Bałuty, Łódzkie, Polska
Zatrudnimy nauczyciela wychowania przedszkolnego. W naszym przedszkolu podejmujemy wiele ciekawych inicjatyw, angażujemy się w projekty zewnętrzne, organizujemy własne przedsięwzięcia i piszemy autorskie programy. Współpracujemy ze środowiskiem lokalnym i promujemy ekologię. Zapraszamy do współpracy osoby otwarte na nowe doświadczenia i kochające pracę z dziećmi.

Wymagania:
Przygotowanie pedagogiczne, pedagogika wieku dziecięcego, edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne.

Zakres obowiązków:
Wychowawstwo w grupie przedszkolnej, prowadzenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych, współpraca z innymi nauczycielami i rodzicami, prowadzenie dokumentacji nauczyciela.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Prosimy o dostarczenie ich osobiście. Na adres e-mail kontakt@pm9.elodz.edu.pl prosimy przesyłać jedynie CV.

kontakt@pm9.elodz.edu.pl
42 656 24 06
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 9
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel wychowania przedszkolnego