Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Data publikacji: 2024-04-04
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: świecki, Świecie, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca nauczyciela w przedszkolu, na 5 godzin - 25 godzin w tygodniu

Wymagania:
Nauczyciel - mgr wychowanie przedszkolne z nauczaniem początkowym, mile widziane dodatkowe kwalifikacje: nauka języka angielskiego, terapeuta, kwalifikacje do prowadzenia zajęć jako: psycholog lub pedagog specjalny

Zakres obowiązków:
Nauczyciel wychowawca - grupa 3 i 4 latków
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE NR 6 W ŚWIECIU
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel wychowania przedszkolnego
Liczba godzin (w tygodniu): 25
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Psycholog
    Nakło nad Notecią (Kujawsko-Pomorskie) Wakat 14
    Opis oferty pracy:psycholog w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3 w Nakle nad NoteciąW razie pytań zapraszamy do kontaktu:nr tel. 530-976-492
  • nauczyciel matematyki
    Toruń (Kujawsko-Pomorskie) Zastępstwo 18
    Opis oferty pracy:Zatrudnię na zastępstwo nauczyciela matematykiWymagania:kwalifikacje do nauczania przedmiotuWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:szkola8@zs8.euW razie pytań zapraszamy do kontaktu:szkola8@zs8.eu
  • nauczyciel języka angielskiego w klasach 4-8
    Młyniec Pierwszy (Kujawsko-Pomorskie) Wakat 15
    Opis oferty pracy:Poszukujemy nauczyciela języka angielskiego od 1.09.2024 r. Wymiar 0,83 etatu z możliwością uzupełnienia do całego etatu zajęciami świetlicowymiWymagania:wykształcenie wyższe kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym, doświadczenie,...