nauczyciel wychowania przedszkolnego

Data publikacji: 2024-04-04
Wygasa: 2024-08-24
  • Miejsce: tatrzański, Zakopane, Małopolskie, Polska
Zastępstwo za nauczyciela wychowania przedszkolnego z możliwością przedłużenia umowy

Wymagania:
Kwalifikacje do pracy na stanowisku nauczyciela wychowania przedszkolnego, studia magisterskie lub licencjat, mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi

Zakres obowiązków:
Zajęcia dydaktyczno-wychowawcze

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
p9zak@wp.pl

182013225
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE NR 9 IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel wychowania przedszkolnego
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo