Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego

Data publikacji: 2024-04-09
Wygasa: 2024-06-21
  • Miejsce: m. Wrocław, Wrocław-Psie Pole, Dolnośląskie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca na pełny etat w grupie dzieci 4-letnich

Wymagania:
Zgodnie z Rozporządzeniem z dnia 14 września 2023(Dz.U.2023 poz.2102)

Zakres obowiązków:
Standardowe obowiązki nauczyciela zatrudnionego w przedszkolu

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Przedszkole 126 Różanka, ul. Jugosłowiańska 115, 51-112 Wrocław,
sekrateriat.p126@wroclawskaedukacja.pl

sekretariat.p126@wroclawskaedukacja.pl
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE NR 126 RÓŻANKA
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego