Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego

Data publikacji: 2024-04-10
Wygasa: 2024-08-12
  • Miejsce: tatrzański, Sierockie, Małopolskie, Polska
Praca dla nauczyciela w Oddziale Przedszkolnym, dzieci 5 i 6-letnie, zastępstwo za nauczyciela ( urlop wychowawczy )
Czas pracy od 01 września 2024r do 31 sierpnia 2025r.

Wymagania:
Wykształcenie kierunkowe - Wychowanie Przedszkolne.

Zakres obowiązków:
Praca z dziećmi 5 i 6-letnimi w Oddziale Przedszkolnym przy Szkole Podstawowej w Sierockiem.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
spsierockie@interia.pl

Tel. do sekretariatu 182071028
Tel. do Dyrekcji szkoły 609456126
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. BRATA ALBERTA W SIEROCKIEM
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo