Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Data publikacji: 2024-04-11
Wygasa: 2024-05-29
  • Miejsce: płoński, Polesie, Mazowieckie, Polska
Praca na stanowisku wychowawcy oddziału przedszkolnego - grupa 3-5 latki

Wymagania:
Wykształcenie wyższe na kierunku pedagogika wczesnoszkolna z wychowaniem przedszkolnym

Zakres obowiązków:
Wychowawca oddziału przedszkolnego w grupie 3-5 latków

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
e-mail: sppolesie@gminababoszewo.pl
listownie na adres: Szkoła Podstawowa Polesie 9, 09-130 Baboszewo
lub osobiście w sekretariacie szkoły w godzinach 8:00 - 14:00

tel. 23 661 24 69
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA BRODECKIEGO W POLESIU
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel wychowania przedszkolnego