Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Data publikacji: 2024-04-11
Wygasa: 2024-05-10
  • Miejsce: m. Białystok, Białystok, Podlaskie, Polska
Zastępstwo na rok szkolny 2024/2025 od 1 września 2024. do 31.08.2025r. Pełny etat, praca nauczyciela w grupie przedszkolnej.

Wymagania:
Kwalifikacje z edukacji przedszkolnej, wczesnoszkolnej, dodatkowo do prowadzenia zajęć z języka angielskiego w przedszkolu.

Zakres obowiązków:
Zakres obowiązków nauczyciela zgodnie z ustawą Karta Nauczyciela.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Na adres poczty elektronicznej: ps31@um.bialystok.pl lub przesłać pocztą tradycyjną / dostarczyć osobiście na adres : Przedszkole Samorządowe Nr 31 w Białymstoku, 15-843 Białystok, ul. Świętokrzyska 4

tel. 85 8311044 lub 85 6510981
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 31 W BIAŁYMSTOKU
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel wychowania przedszkolnego
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo