Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Data publikacji: 2024-04-12
Wygasa: 2024-06-14
  • Miejsce: iławski, Lubawa, Warmińsko-Mazurskie, Polska
Opis oferty pracy:
Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Wymagania:
Wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym

Zakres obowiązków:
Praca dydaktyczna i wychowawczo - opiekuńcza w grupie

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Przedszkola Miejskiego w Lubawie - przedszkole@lubawa.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
Tel. 89 645 24 46
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE MIEJSKIE W LUBAWIE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel wychowania przedszkolnego
Liczba godzin (w tygodniu): 25
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Nauczyciel języka angielskiego
    Elbląg (Warmińsko-Mazurskie) Wakat 4
    Opis oferty pracy:Zapraszamy do prowadzenia zajęć języka angielskiego w grupach przedszkolnych.Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:przedszkole33@elblag.eu
  • Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami
    Elbląg (Warmińsko-Mazurskie) Zastępstwo 20
    Opis oferty pracy:Szkoła Podstawowa nr 23 w Elblągu zatrudni na zastępstwo na rok czas nauczyciela współorganizującego kształcenie. od dnia 06.05.2024
  • Socjoterapeuta
    Dywity (Warmińsko-Mazurskie) Wakat 1
    Opis oferty pracy:Poszukujemy socjoterapeuty do prowadzenia zajęć z uczniem z Zespołem Aspergera w wymiarze 1h.