Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Data publikacji: 2024-04-12
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: m. Szczecin, Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
Nauczyciel wychowania przedszkolnego do pracy z dziećmi w wieku 3-6 lat. Zatrudnienie od 1 września 2024 r.

Wymagania:
Wymagane wykształcenie wyższe kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym.

Zakres obowiązków:
Praca opiekuńczo-wychowawcza i dydaktyczna z dziećmi w 25 osobowej grupie przedszkolnej.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Oferty należy składać na adres: Przedszkole Publiczne Nr 9 w Szczecinie
ul. A. Kostki Napierskiego 13, 70-783 Szczecin lub drogą elektroniczną: pp9@miasto.szczecin.pl

Kontakt telefoniczny pod numerem: 91 46 29 288
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 9
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel wychowania przedszkolnego