Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Data publikacji: 2024-04-14
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: m. Kraków, Kraków-Nowa Huta, Małopolskie, Polska
Zatrudnię nauczyciela do grupy 4- latków lub 5-latków. Możliwość pracy na część etatu w systemie zmianowym. Możliwość podjęcia pracy od zaraz.

Wymagania:
Wykształcenie kierunkowe, w tym licencjat, badania sanepidarno - epidemiologiczne, zaświadczenie o niekaralności

Zakres obowiązków:
Realizacja podstawy programowej oraz dbanie o bezpieczeństwo dzieci.
Nazwa placówki: PUBLICZNE PRZEDSZKOLE "POD MAGNOLIĄ" NR 5 W KRAKOWIE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel wychowania przedszkolnego