nauczyciel wychowania przedszkolnego

Data publikacji: 2024-04-15
Wygasa: 2024-07-31
  • Miejsce: bartoszycki, Bartoszyce, Warmińsko-Mazurskie, Polska
Nauczyciel wychowania przedszkolnego w grupie dzieci 3 lub 5-6letnich

Wymagania:
Wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym

Zakres obowiązków:
Praca wychowawczo - dydaktyczna - opiekuńcza w grupie oraz wykonywanie innych zadań statutowych

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Przedszkole Publiczne nr 2 w Bartoszycach ppnr2@op.pl

89 762 24 41 lub 600309142
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 2 W BARTOSZYCACH
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel wychowania przedszkolnego