Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Data publikacji: 2024-04-15
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: poznański, Swarzędz, Wielkopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
Zatrudnimy nauczyciela wychowania przedszkolnego
do Publicznego Przedszkola Chatka Puchatka w Swarzędzu.

Wymagania:
Wymagania:
Minimum Licencjat wychowanie przedszkolne
Świadectwa niekaralności
Umiejętność pracy w grupie
Empatyczne podejście

Zakres obowiązków:
Nauczyciel wychowania przedszkolnego prowadzenie zajęć oraz opieka nad grupą.
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE PUBLICZNE "CHATKA PUCHATKA" W SWARZĘDZU
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel wychowania przedszkolnego