nauczyciel wychowania przedszkolnego

Data publikacji: 2024-04-16
Wygasa: 2024-08-31
  • Miejsce: wrocławski, Kamieniec Wrocławski, Dolnośląskie, Polska
Praca w oddziale przedszkolnym przy szkole podstawowej z dziećmi 6-letnimi

Wymagania:
wykształcenie wyższe pedagogiczne

Zakres obowiązków:
praca z grupą dzieci 6-letnich -roczne przygotowanie przedszkolne

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@spkamieniec.edu.pl

tel: 71 31285595. 71 3185052
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BOLESŁAWA KRZYWOUSTEGO W KAMIEŃCU WROCŁAWSKIM
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel wychowania przedszkolnego